Які квіти подарувати дівчині

доставка квітів івано-франківськ

Багато чоловіків розрізняють квіти лише за кольорами. Що в такому випадку робити? Як вибрати букет, який зачарує улюблену жінку? Доставка квітів в Івано-Франківську ділиться з вами порадами.

Найпростіше довірити вибір букета фахівцям і замовити букет на смак флориста. Досить назвати суму, на яку розраховуєте, і майстри створять квітковий шедевр, який не залишить вашу половину байдужою.

А можна все-таки обрати подарунок самому, дотримуючись простих правил.

Троянди  класика будь-якого святкового заходу. Питання лише в кольорі. Юній дівчині краще подарувати рожеві квіти. Про палкі почуття красномовно говорять червоні троянди. Білий колір  універсальний, і підходить до будь-якого віку. Якщо ваша кохана  натура творча та неординарна, оберіть чорні або сині троянди. Жовтий букет здатний підняти настрій та зробити день особливо сонячним і позитивним. Крім того, жовтими квітами можна побажати успіхів та процвітання.

Мікс-букети. Напевно безпрограшний варіант! Поєднання троянд з альстромеріями, еустом з класичною трояндою, орхідей з хризантемами  це завжди незвичайно та оригінально.

Будьте сміливішими, а наша служба доставки квітів допоможе вам у цьому!

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://kvity.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/if1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 500px;}