Які квіти подарувати дівчині

доставка квітів івано-франківськ

Багато чоловіків розрізняють квіти лише за кольорами. Що в такому випадку робити? Як вибрати букет, який зачарує улюблену жінку? Доставка квітів в Івано-Франківську ділиться з вами порадами.

Найпростіше довірити вибір букета фахівцям і замовити букет на смак флориста. Досить назвати суму, на яку розраховуєте, і майстри створять квітковий шедевр, який не залишить вашу половину байдужою.

А можна все-таки обрати подарунок самому, дотримуючись простих правил.

Троянди  класика будь-якого святкового заходу. Питання лише в кольорі. Юній дівчині краще подарувати рожеві квіти. Про палкі почуття красномовно говорять червоні троянди. Білий колір  універсальний, і підходить до будь-якого віку. Якщо ваша кохана  натура творча та неординарна, оберіть чорні або сині троянди. Жовтий букет здатний підняти настрій та зробити день особливо сонячним і позитивним. Крім того, жовтими квітами можна побажати успіхів та процвітання.

Мікс-букети. Напевно безпрограшний варіант! Поєднання троянд з альстромеріями, еустом з класичною трояндою, орхідей з хризантемами  це завжди незвичайно та оригінально.

Будьте сміливішими, а наша служба доставки квітів допоможе вам у цьому!

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(066)388-27-00 (Viber)