Осінні тренди у флористиці 2020

картинка квіти на замовленняСпалах коронавирусної інфекції в 2020 році зробив значний вплив на всі сфери життя населення. Винятком не стала і сфера флористики. Крім складнощів з поставками і збільшення закупівельних цін на квіти, зменшився й асортимент квіткової продукції, що пропонується до продажу.

У зв’язку з цим найбільшу популярність в 2020 році набули монобукети, тобто букети, складені з одного виду квітів і, найчастіше, мають одну колірну гаму. Покупці часто роблять вибір на користь монобукетов із хризантем, і така перевагу аж ніяк не дивна, адже ці квіти особливо гарні в осінній період, крім того, вони завжди відрізнялися стійкістю, невибагливістю, різноманітністю сортів і насиченістю кольору. У порівнянні з 2019 роком, де на піку популярності була одноголова хризантема Fred Shoesmith, в цьому році особливо затребувані голчасті хризантеми, хризантеми сорту Сантіні і Гагарін, а також Китайська – декоративний вигляд квітки, що відрізняється своєю великоквітковістю та різноманітністю ажурних пелюсток. Також набирає популярність лілія. При виборі лілій слід дотримуватися особливої ​​обережності, бо деякі різновиди цієї квітки (наприклад, східна лілія) можуть викликати алергічну реакцію. Радимо вибирати азіатський сорт, який є більш невибагливим і не має різкого запаху, завдяки чому ризик алергії зводиться до мінімуму.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://kvity.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/if1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 500px;}