Квіти на день вчителя в Івано-Франківську

квіти в Івано-ФранківськуДоставка квітів Івано-Франківськ.

Ми провели власне дослідження і з’ясували, які саме букети подобаються вчителям. Як стверджують самі педагоги, вони раді кожному прояву уваги. В реальності ж справа йде так: вчителі не мають потреби насправді в 25 букетах – за кількістю учнів в класі. Більшість квітів залишаються ночувати в класі, а потім викидаються.
Ходить поширена думка, що айстри та жоржини порядком набридли, і вчителям хочеться чогось незвичайного і оригінального. І це цілком обгрунтовано: більшість вчителів – жінки, а жінки більше всього на світі не люблять передбачуваність.
У списку найбільш улюблених і бажаних квітів стоять орхідеї, троянди, гербери і лілії. Хоча багато вчителів кажуть, що справа не в самих кольорах, а в оформленні. Звідси висновок – даруєте хоч чорнобривці, але зробіть це красиво. Якщо ж ви не володієте навичками флористичного дизайну, то краще звернутися до фахівця.
Якщо з учителем ви бачитеся не в перший раз і встигли здружитися з усіма батьками однокласників вашої дитини, то є сенс подумати про спільне букеті: пожалійте викладача та свої гроші, не змушуйте його тягти додому величезний оберемок квітів. Букет з півсотні троянд і належного оформлення коштуватиме кілька сотен гривень, і він буде прийнятий з вдячністю учителем.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://kvity.if.ua/wp-content/uploads/2018/05/if1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 500px;}