Квіти на день вчителя в Івано-Франківську

квіти в Івано-ФранківськуДоставка квітів Івано-Франківськ.

Ми провели власне дослідження і з’ясували, які саме букети подобаються вчителям. Як стверджують самі педагоги, вони раді кожному прояву уваги. В реальності ж справа йде так: вчителі не мають потреби насправді в 25 букетах – за кількістю учнів в класі. Більшість квітів залишаються ночувати в класі, а потім викидаються.
Ходить поширена думка, що айстри та жоржини порядком набридли, і вчителям хочеться чогось незвичайного і оригінального. І це цілком обгрунтовано: більшість вчителів – жінки, а жінки більше всього на світі не люблять передбачуваність.
У списку найбільш улюблених і бажаних квітів стоять орхідеї, троянди, гербери і лілії. Хоча багато вчителів кажуть, що справа не в самих кольорах, а в оформленні. Звідси висновок – даруєте хоч чорнобривці, але зробіть це красиво. Якщо ж ви не володієте навичками флористичного дизайну, то краще звернутися до фахівця.
Якщо з учителем ви бачитеся не в перший раз і встигли здружитися з усіма батьками однокласників вашої дитини, то є сенс подумати про спільне букеті: пожалійте викладача та свої гроші, не змушуйте його тягти додому величезний оберемок квітів. Букет з півсотні троянд і належного оформлення коштуватиме кілька сотен гривень, і він буде прийнятий з вдячністю учителем.

Для замовлення квітів телефонуйте
☎ +38(066)388-27-00 (Viber)