Доставка квітів Яремче

Шановні гості міста, а ви вже знайомі зі службою доставки квітів у Яремче? Мета нашого інтернет-магазину – доставляти радість, усмішки та добрі спогади. Ми працюємо вже багато років, і за цей час встигли принести маленьке щастя у вигляді букета квітів у безліч будинків жителів цього чудового міста.

На нашому сайті є каталог композицій на найвишуканіший смак і будь-який бюджет. Найбільш красивими по праву вважаються композиції з троянд, проте ми пропонуємо й інші варіанти – альстромерії, хризантеми, лілії, сезонні квіти. До кожного букета Вас чекає подарунок – вітальна листівка. Наші флористи виконають Ваше замовлення максимально швидко та якісно. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками квітів й атрибутики, тому можемо гарантувати свіжість букетів. Крім того, співпраця з оптовою базою дозволяє нам утримувати ціни нижчі за середньоринкові.

Для того, щоб оформити замовлення в нашому магазині, Вам достатньо здійснити оплату будь-яким зручним способом (VISA / MasterCard, Приват 24, Money Gram, Western Union) або зателефонувати за одним з телефонів. Також в розмовному режимі Ви можете разом із консультантом вибрати або скласти букет.

Доставка квітів у Яремче – завжди на хвилі Вашого настрою.

фото останньої доставки